Magiczny wieczór - relacja z wernisażu. - ''OBRAZY LUCYNY'' Lucyna Ruszkiewicz Poznań
457
post-template-default,single,single-post,postid-457,single-format-standard,bridge-core-2.5.7,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-child-theme-ver-11.1.1500555998,qode-theme-ver-24.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Magiczny wieczór – relacja z wernisażu.

Wieczór pełen koloru, formy, energii. Prawdziwy smak życia. W klimatycznych wnętrzach Galerii OtwArta, właściciel, finansista i mecenas sztuki Krzysztof Karżewicz, powitał gości. Z dużą finezją i ciepłem poprowadził wernisaż i licytację zakończoną sukcesem. Dzięki niezwykłej pani Marzenie, Fundacja Dom Autysty w Poznaniu otrzyma 100% zlicytowanej sumy. Obraz ”Oddech” przeszedł w hojne, dobre ręce a kwota stanie się symbolicznym oddechem dla rodziców autystycznych dzieci.  Bardzo, bardzo dziękujemy.

Wieczór zdawał się nie kończyć. Wszystkim było radośnie i dobrze. Wino czerwone i białe sprzyjało.Obrazy zamieszkały w wyobraźniach gości. Moje serce drżało a ego artystyczne rosło 😉 Opowiadałam malowane historie z energetycznym przesłaniem. Obraz Feniks został sprzedany już tydzień przed wernisażem. Dzięki uprzejmości kupującego Pana mogliśmy się nim cieszyć jeszcze w ten wyjątkowy wieczór. Feniks rozwinął różowe, puchate skrzydła i poleciał w prezencie do ukochanej kobiety. Będzie teraz latał po angielskim niebie. Podobał się tak bardzo, że będę malować na zamówienie jego braci i siostry 🙂

Wszystkim fantastycznym Obecnym bardzo ciepło, serdecznie dziękuję. Za wspierające, budujące słowa, za to że przyszli. Dziękuję też Obecnym duchem i energią, tym, którzy zamiast kieliszka trzymali kciuki. Obrazy będą w galerii jeszcze i aż dwa tygodnie a potem przy łaskawości wszechświata, rozgoszczą się na ”gdańskich salonach”.  Jak może być jeszcze lepiej?

Bardzo jestem wdzięczna Krzysztofowi i jego przemiłej żonie za cały wieczór i możliwość zaistnienia w Gdańsku.

Dziękuję Ewko Przybylska za kontakt! 🙂

Pozdrawiam Was i do zobaczenia w Warszawie.

Magiczne zdjęcia wykreował Robert Mikołajczak. Robert jesteś energetycznym wkładem w moje życie. Jestem wdzięczna że jesteś. Co tu się jeszcze może zdarzyć?